Pagina 1 van 1
Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 15 jun 2013, 12:35
door golfruud
Ik wil een aantal dingen op mijn GTI laten wrappen. Zoals gedeelte dak en voorbumper en nog een paar dingetjes.
Nu lees je veel over wrappers dat het achteraf toch niet zo mooi is gedaan, puntjes die los laten, of krassen en zelfs lakkrassen door mesjes.
Verder lees ik dat de goede wrappers geen mesjes gebruiken maar knifeless tape.
Wie van jullie weet een goede wrapper ?
Alvast bedankt.
Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 15 jun 2013, 13:00
door NICO!
Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 15 jun 2013, 13:30
door golfruud
Heb jij ervaring met onze forumsponsors over geleverd werk, of prijs je ze alleen aan omdat ze sponsors zijn.

Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 15 jun 2013, 14:18
door KnuffelTurk
golfruud schreef:Heb jij ervaring met onze forumsponsors over geleverd werk, of prijs je ze alleen aan omdat ze sponsors zijn.

Ik heb ervaring bij deze jongens. Ik heb bij mn vorige auto de ramen laten blinderen zag er perfect uit. Mijn maat heeft zijn dak/spiegels/defuser laten wrappen dat zag er ook er mooi uit ( zit er nu een jaar op en het ziet er als nieuw uit ).
Binnenkort ga ik zelf erheen om mijn dak te laten wrappen en de spiegels.
Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 15 jun 2013, 22:12
door Jerommeke
Ik ben vandaag bij perfect blindering geweest sponsor van het forum om mijn ramen te laten tinten en ze hebben perfect werk geleverd echt top gedaan
Groeten Jeroen
Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 16 jun 2013, 08:28
door Eric H
Ruud, in welke omgeving zoek je een wrapper ?
Kan me voorstellen dat als je in Groningen woont, je geen zin hebt om naar een wrapper in Zuid Limburg te gaan.
In de omgeving van Rotterdam ken ik er nog wel eentje waar ik blind mijn auto zou durven neerzetten.
http://www.jdcustoms.nl
Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 16 jun 2013, 09:27
door golfruud
Ik woon in het Noorden.
Als ik er een stukje voor moet rijden maakt mij niet uit, als het maar vakkundig wordt gedaan.
En de prijs moet natuurlijk goed zijn.

Re: Welke wrapper is de beste.
Geplaatst: 16 jun 2013, 09:54
door Crokko
Dit is ook 1 van de betere.