Pagina 1 van 1

Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 15 okt 2014, 18:51
door Berggeit
Hallo,

Ik heb zojuist een 3'' downpipe gekocht met katvervanger. Nu ga ik hier zelf een 200 cells sportkat tussen plaatsen zodat ik met de APK niet telkens de katalysator terug hoef te plaatsen. Ik weet dat bij een katvervanger er een storing komt van de lambdasonde. Maar als ik een 200cells kat monteer en na de kat de lambda plaats, zal ik hier dan als nog een storing op krijgen of blijft deze dan uit en kan ik dan rijden zonder storingen?

De tweede vraag is dat ik na het plaatsen van de sportkat de lambdasensor veel verder naar achteren moet plaatsen (ongeveer waar mijn 2.5'' uitlaatsysteem begint). Is hiervoor de kabel te kort van de sensor of haalt hij dit wel? En zo niet, kan ik hier een verlengstukje tussen plaatsen of hoe kan ik dit het beste oplossen? Het makkelijkste zal natuurlijk zijn dat de kabel lang zat is, maar dit weet ik dus niet.

Als verder nog iemand tips of trucs heeft over het demonteren van de orginele downpipe hoor ik die natuurlijk ook graag :D

Graag hoor ik jullie reacties, alvast bedankt.

Groeten, Tom

Re: Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 15 okt 2014, 21:02
door Real-One
Het is denk ik moeilijk te zeggen of er een storing optreedt. Bij mij kwam het iig na dag 1 na het plaatsen van een downpipe. Maar dit heb ik opgelost door een mini kat te plaatsen.

Wat betreft de kabel van de lambda, deze is waarschijnlijk niet lang genoeg. Bij mij heeft Jelmer deze moeten verlengen. Ik heb geen idee hoe dat is gedaan.

Re: Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 16 okt 2014, 12:36
door Berggeit
Hoeveel cells sportkat hebben ze bij jou gemonteerd als ik vragen mag?

Re: Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 16 okt 2014, 15:19
door Real-One
200

Re: Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 21 dec 2014, 12:21
door ballie
Bij mij ging het met 200cell iets meer als een jaar goed.
Nu zit er met uitlezen een cat storing maar er gaat nog geen lampje branden.

Re: Vragen mbt downpipe voor 1.8t / 20vt

Geplaatst: 21 dec 2014, 17:00
door Berggeit
En heb je een keramische of metaalkat? Ik heb op dit moment een 200cells metaalkat eronder zitten, 3 weken geleden ook even de uitstoot gemeten en hij komt hiermee glansrijk door de APK :mrgreen: